Milý hráči a milé hráčky!

Blíží se nám hra a já bych vás rád poprosil o pomoc při jednom takovém projektu. Někteří z vás již o tom možná slyšeli, ale teď to pojdme říci veřejně: Praha bude mít nově vlastní Jinou rádiovou stanici.

Disclaimer: Jedná se o Hráčský nikoliv Organizační projekt.

Tento běh přijde testovací provoz. Každý den vyjde nový díl “Rádia” Počítejte vždy tak s 25-35 minutami záznamu – těšit se můžete na rádiové znělky, rozhovory, ankety, hudební pořady i písničky na přání. V pozici moderátorů i hostů se vystřídají různí hráči z obou stran Světla i Tmy, kteří byly natolik odvážní se do toho se mnou pustit a jít s kůží na trh. Nakonec sesbíráme zpětnou vazbu a rozhodneme se jak dál s tímto “projektem”.

Jak jsem již zmínil, jedná se o testovací provoz 🙂 Takže prosím buďte shovívaví – těšíme se na vaší reakci i podměty pro pořady, zábavy a tak podobně. Aby bylo možné “Rádio vůbec realizovat” budou jednotlivé díly předtočené před hrou, abychom si to mohli všichni užít.

Rádio bude dostupné na webu po přihlášení, přavděpodobně v sekci hlavního menu. Na Webu pak budou denně zveřejňovány nové pořady.

Rádiová stanice se jmenuje Na Vlnách šera a hlavním důvodem proč vám to sem teď píšu, je vás poprosit i o pomoc 🙂 Jeden z pořadů se jmenuje pracovním názvem “Písničky na přání”. Ale na to potřebujeme přání! Písničky si můžete posílat skrz tento úžasný formulář zde: https://docs.google.com/forms/d/1d6uKA1r19po0PD0kg0oe_9Uil7nGsZp9JICs7YO5Cx0/edit

Díky a těším se na vás Na Vlnách Šera i v přažských ulicích!

Jménem dalších lidiček co se na tom podílejí Petr (Kodiak) / Fabián Wünder (CEO)