Konec XXII. dílu

Ahoj, 

  1. díl Pražských hlídek je za námi. Prosím teď při čtení tohoto příspěvku o 5s ticha za Zdislavu, budiž ji Šero domovem, která tu s námi v Praze prožila pár let a dostala co si zasloužila – spoustu vaší magické a drápaté pozornosti.

Děkuji…

Gratulujeme novému Nejsvětlejšímu k postu, který si vždy tak přál nemít. 

Doufáme, že se vám tento běh hlídek líbil a užili jste si ho. Aby jsme mohli Hlídky dělat stále lepší, prosíme o vyplnění zpětné vazby k dílu.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfeDbNZwm6TK6mEDItEGpuaBa9J6nCUxhDgnuQZDPm3N_MUmg/viewform

Řekli jsme si, že jsme štěstí pokoušeli hodně a lepší bude nevymýšlet krkolomný plán jak udělat afterparty osobně. Tedy afterparty uděláme online – v sobotu 20.11. od 20:00 na discordu. Link dostanete do Hlídkového chatu na FB.

Tedy děkujeme vám, že jste se zúčastnili hlídek a dali do nich spousty sil a energie.
Taktéž děkujeme všem našim CP, která nám pro vás pomáhají hru dělat. 

Další díl bude nejspíše někdy v březnu 2022, pokud situace dovolí. Přesné datum zveřejníme v první polovině ledna.

Reporty posílejte do 28.11. včetně. Ten kdo report nepošle dostane 3 expy, ti co ho pošlou začínají na 5ti a mohou se dohrabat až na 10 expů. Reporty delší než 1 A4, ať mají na začátku půl-stránkové shrnutí toho nejdůležitějšího. 

Co vás čeká příští běh?
Pár úprav pravidel jako vždy. Budete moct lépe poznat vlkodlačí a obratení smečky v Praze.
Prosakují informace o Prastaré magii, jejichž pozůstatky se možná v Praze nalézají. Inkvizice určitě hlídky také poctí více svou pozorností. Jak to dopadne s šerými přísahami vzniklými tento běh? Splní se sliby a dojde na krevní mstu? To a mnoho dalšího, příště.

Ještě jednou moc díky
vaše Šero
Bob, Cort, Kurpadix, Vacky, Washik (abecedně, ne podle důležitosti) 🙂  

P.s. Prosím ohodnoťte nás na Larpové databázi

http://larpovadatabaze.cz/larp/prazska-hlidka-xxii-jarni-uklid/cs/1232?fbclid=IwAR1NoO2rpG63mSzwLMFOksiiBOKVeuxZTXJ8rSDptR3xAEEV8OzCx7m3QHA

Napsat komentář